O nás

O nás

Ošetřovatelky.cz s.r.o. se specializují na zprostředkování práce pro ošetřovatelky a ošetřovatele v Německu již 20 let. Přijímáme nové pracovníky nebo jim zprostředkujeme zaměstnání, připravíme je na práci s těmi, kdo potřebují celodenní péči. Svou důvěru v nás vložilo už více než 1600 pečovatelek a pečovatelů.

Zajistí vám dlouhodobou práci na smlouvu v Německu. Každý měsíc si můžete vybrat ze stovek pracovních příležitostí. Získáte stabilní a dlouhodobý příjem. Úkolem ošetřovatele či ošetřovatelky je starat se o seniora, případně o chod jeho domácnosti. Abyste se mohli i vy stát ošetřovatelkou v Německu, stačí jednoduše vyplnit on-line přihlášku nebo zanechat telefonní číslo, na které vás bude kontaktovat operátorka. Rovněž můžete zaslat své CV na e-mail info(at)osetrovatelky.cz

Za své zaměstnance jsme zodpovědní, dbáme na to, abyste se u rodiny cítili dobře, zároveň byli schopni tuto práci zvládnout. Své pracovníky cílevědomě připravujeme. Každý pracovník zná přesný soupis péče o pacienta, případně je připraven na zvyky osoby, o kterou bude pečovat a její zdravotní stav.

Poskytujeme pomoc s výběrem vhodného pracovního místa, Help linku v rodném jazyce a také pomoc s konzultací na místě. Samozřejmostí je pravidelný plat na základě vaší výkonnosti.